SUITSUMASINAD

Üliökonoomne "cracker"-tüüpi DMX tossumasin, 5-st liitrist vedelikust piisab 80 tunniks pidevaks tossutamiseks. Masin kasutab tavalises päevavalguses pea nähtamatu udu tootmiseks mineraalõli baasil vedeliku. Lisaks väga vähesele vedelikukulule on tolle n.n. "hang time" ca. 1,5 tundi. Kuna vedeliku ei kuumutata, on masin kohe kasutusvalmis ja ei vaja aega soojenemiseks. Müra ei ole probleem! Selle konkreetse mudeli puhul saab generaatori lihtsalt lahti ühendada ja teise ruumi viia. Generaatori võib masinast viia kuni 25 meetri kaugusele.

ULTIMATE 2000 DMX on 3000-de pisut väikesem koopia. Vahe seisneb selles, et generaatorit ei saa lahti ühendada. Seega sobib masin pigem lärmakamasse keskonda, nagu kontserdid või ööklubid. Muud parameetrid on samad, ilma masina soojenemist ootamata kuni 80 tundi pidevat tossutamist ja mineraalvedlikuga saavutatav udu, mille "hang time" on ca. 1,5 tundi.

Xeon II Intellihazeri kohta võib häbenemata öelda "rootsi kvaliteet", vaieldamatult üks maailma produktiivseim hazer. Kolm erineva tihedusega vedeliku, XTR (Extra light), MD (Medium Density) ja HD (High Density).

Xeon II Intellihazer-i "FlightCase"-i versioon.