MEIST

Valgus- ja lavatehnika müügi, paigalduse ning projekteerimisega tegelev Focuspoint OÜ alustas aastal 2007. Vaatamata sellele, et meie fookus on teatritel, kontsertsaalidel, kultuurimajadel, telestuudiotel ja üldse meelelahutusasutustel, saame olla abiks kõikjal, kus on tarvis enamat, kui vaid lüliti seinal. Nutikate valgustuslahenduste intelligentsete juhtimissüsteemide rajamine büroodesse, restoranidesse, baaridesse, hotellidesse, konverentsisaalidesse või hoonte fassaadidele on meie eriline kirg.

Uhkusega ning suure tänutundega usalduse eest, saame nimetada oma partneriteks selliseid brände nagu ETC, HIGH END SYSTEMS, CLAY&PAKY, ZERO88, TECLUMEN, ELC, GREEN GO, HOF ALUTEC, GIS, SWEFOG, WIRELESS SOLUTION, CITY THEATRICAL JA LEE FILTERS. See valik on sündinud üsna pragmaatilistel põhjustel. Nimelt on tegu Euroopa ja USA kaubamärkidega, kelle tooted on kontrollitult töökindlad, ei vaja suuremat järelhooldust ja ei tõrgu töötamast ka pärast garantiiaja lõppu.

Samuti oleme väga tänulikud kõikidele meie praegustele ning tulevastele klientidele! Tahame uskuda, et seadmed ja teenused, mida müüme ja osutame, on teinud ja teevad Teie töötegemise kiiremaks, hõlpsamaks ja nauditavamaks.