SweFog

on väga kvaliteetne ja ökonoomne “cracker hazer”. 5 liitrist, mineraalõli baasil vedelikust jatkub kuni 80 tunniks järjestikuseks tossutamiseks. Masin on kohe töövalmis ja ei vaja aega soojenemiseks. Kompressori saab masina küljest lahti ühendada ja viia kuni 25 meetri kaugusele, kasvõi teisele korrusele ja vaikus on garanteeritud.

hazer

on ULTIMATE 3000-de väiksem variant. Vahe seisneb selles, et kompressorit ei saa masina küljest lahti ühendada. Seetõttu sobib pigem lärmakamasse keskonda, nagu kontsert, ööklubi, jne. Muud parameetrid on samad

K1

on vee baasil vedeliku tarvitav hazer. Soojenemisaeg 1 minut. K1 kütteelement ei jahtu pideva suitsulaskmise korral, masin ei võta pause ega vähenda väljundi kogust, et uuesti üles soojeneda. Ühest 3 liitrisest Oktagon™ BiB vedelikust piisab 75 tunniks pidevaks tossutamiseks. Masina tarkvara on üle USB uuendatav.

ULTIMATE 3000 on väga kvaliteetne ja ökonoomne “cracker hazer”. 5 liitrist, mineraalõli baasil vedelikust jatkub kuni 80 tunniks järjestikuseks tossutamiseks. Masin on kohe töövalmis ja ei vaja aega soojenemiseks. Kompressori saab masina küljest lahti ühendada ja viia kuni 25 meetri kaugusele, kasvõi teisele korrusele ja vaikus on garanteeritud.

ULTIMATE 2000 on ULTIMATE 3000-de väiksem variant. Vahe seisneb selles, et kompressorit ei saa masina küljest lahti ühendada. Seetõttu sobib pigem lärmakamasse keskonda, nagu kontsert, ööklubi, jne. Muud parameetrid on samad

K1

K1 on vee baasil vedeliku tarvitav hazer. Soojenemisaeg 1 minut. K1 kütteelement ei jahtu pideva suitsulaskmise korral, masin ei võta pause ega vähenda väljundi kogust, et uuesti üles soojeneda. Ühest 3 liitrisest Oktagon™ BiB vedelikust piisab 75 tunniks pidevaks tossutamiseks. Masina tarkvara on üle USB uuendatav.